Aka Deri

Aka Deri Sanayi ve Ticaret Limited şirketi 2004 yılında Tuzla Organize Deri Sanayi bölgesinde kurulmuştur. Aka Deri genç bir firma olmasına rağmen 1950'lerden gelen tecrübelerini kısa sürede kendi alanında ön safhalara geçmiştir. Ayakkabılık kürk astar, giysilik kürk astar, muton ve kürk süet imalatı Aka Deri'nin uzmanlık alanıdır. Her zaman en kaliteli ürünü en hızlı biçimde en iyi fiyata müşterilerine sunmak temel prensibi olmuştur. Aka Deri, bu prensiplerine bağlı kalmak için Güney Afrika, Avustralya, İngiltere, İspanya ve Amerika'dan ihraç ettiği ham derileri yine kendi alanın lider firmalardan ihraç ettiği kimsyasal maddeler yardımıyla tabakalarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

AKA DERİ

Hakkımızda

İnsan yaşamının her alanında deri vazgeçilmez bir unsurdur. Bizde Aka Deri olarak bu önemli anektoddan yola çıkarak eksiksiz altyapımızı, uzman kadromuz ve teknoloji bütünlüğümüz ile bir araya getirdik. Bu da yüksek kapasiteli, hızlı ve kaliteli üretim yapmamızda bize yardımcı olan en önemli etken olmuştur. Ham deri işlenirken oldukça sabır ve titizlik gerektirir. Aka Deri olarak bizler bu hassas konuda da uzmanlaşmış olup, sabır sonucu titizlikle derilerin ne kadar hızlı bir şekilde üretilebileceğini kanıtladık. Bu anlamda müşterilerimiz sipariş ettikleri ürününün teslimi konusunda firmamıza sonsuz güvenmektedir. Hızın kaliteye dönüştüğü adres olma

özelliğine sahip olan Aka Deri ile çalışan bir çok firma deri sektöründe çözümsüzlüğü yaşamanın mutluluğuna ulaşmıştırBaşarıyı yıllarca kalıcı kılmak güvene dayalıdır. Deri sektöründe kalite ve hızın yanında güven esastır. Aka Deri yıllardır yaptığı çalışmalarında bu esasa eksiksiz uymuştur. Başarılarına daima yenilerini ekleyen firmamız, bu güveni artırarak nasıl muhafaza etmesi gerektiğinin bilincindedir. Bu anlamda köklü ve uzman altyapıya sahip Aka Deri müşterilerine sağlıklı ve hızlı çözüm sunmaya devam edecektir.